Тканинні ролети

Головна СВІЖІ СТАТТІТканинні ролети

Тканинні ролети (рулонні штори) використовують в оформленні сучасних інтер’єрів. Стильні рулонні штори додадуть Вашому житлу красу та шарм, а ціна та якість Вас влаштують. Тканинні ролети – це щільні фіранки з натуральних матеріалів (тканини, які пропитані клеями для більшої щільності), які захистять ваш дім від сонячних променів, вуличного пилу та цікавих поглядівперехожих.

Перед тим, як зробити вибір конкретної моделі ролети, подумайте про те, які у Вас є вимоги до майбутнього придбання. Дуже важливо, щоб обрана нами система відповідала не лише практичним очікуванням, таким як захист від світла і сонячних променів, а й естетичним, не забувайте, що ролети є істотним елементом оформлення інтер’єру. А тепер давайте сформулюємо декілька ключових  правил, яких слід дотримуватися при виборі ролет:
Ролети в коробах – Classic, Profil – є більш елегантним рішенням, ніж ті, у яких немає коробів,  тому вони більше підходять для «офіційних» приміщень в нашому домі – кімнат, де ми  приймаємо гостей, знайомих, де важливо ідеальне поєднання корпусу ролети і вікна, а  також коли ролети є єдиним декором на вікні. Ролети без коробів, так звані “відкриті системи” – Mini з жилкою – надають  відчуття затишку, тепла, носять неформальний характер. Ми б рекомендували їх для  спалень, дитячих кімнат, кухні. Ролети Mix – це ідеальне рішення для тих приміщень, де  важлива приватність і можливість закрити ролетами вікно знизу, без обмеження світла,  що потрапляє в приміщення через верхню зону вікна, тобто для спальні, ванної кімнати, і  навіть для кухні.

Слід також звернути увагу на напрямні ролети – до високих вузьких вікон підбираємо  ролети з П-подібними напрямними, щоб вони не закривали і  так маленьку площу, через яку потрапляє світло в приміщення, а при широких вікнах  можна собі дозволити плоскі напрямні і втрату 2-4 см ширини вікна.

Для закриття проємів використовують механізм відкритого типу, в залежності від ширини використовується труба різних діаметрів (25, 32, 40мм)
Надзвичайно важливим є те, щоб при вимірі вікна  скористатися допомогою кваліфікованих монтажників  нашої компанії. Точне зняття мірок вирішує питання хорошого прилягання ролет до віконної рами і підгонці окремих її елементів – касети і направляючих. Завдяки послугам наших майстрів Ви уникнете проблем з подальшим користуванням ролетами, що є наслідком погано знятих мірок, таких як стопоріння касети, відставання напрямних від поверхні вікна або просто просвічування сонця через щілини між занадто вузькою тканиною ролети і рамою вікна.