Москітні сітки

Головна Москітні сітки

mosk2

Багато з нас, згадуючи своє дитинство, пам’ятають, як наші бабусі у літній час, з метою захисту від комах, чіпляли на вікна звичайну марлю, а на дверну лиштву вішали тюль, який не завжди виглядав естетично, та й захистити помешкання повністю не міг.

Сьогодні промисловий ринок України пропонує сучасні москітні сітки на отвори практично будь-яких розмірів.

Розмаїття москітних сіток

Існує кілька видів дверних та віконних москітних сіток: рулонна москітна сітка, рамкова москітна сітка на двері і вікна, розсувна москітна сітка, москітні двері.

Особливості рулонної сітки

Зазвичай рулонну москітну сітку встановлюють на дверний проєм таким чином, щоб за допомогою відповідного пружинного механізму її можна було б скрутити в рулон. Сам механізм скручування доволі простий, надійний та зручний у процесі експлуатації.

mosk1

Сама москітна сітка на двері може залишатись закріпленою на дверному проємі протягом усього року. Взимку вона може знаходитись у скрученому стані в коробі. Система рулонної конструкції дуже компактна та малопомітна, як зі сторони вулиці, так і у приміщенні.

Зовнішній короб надійно захищає сітку  від несприятливих погодних умов, а щіточки ущільнювача у направляючих забезпечують герметичність усієї конструкції. Завдяки алюмінієвому коробу і валу усувається прогинання москітної системи, а це, у свою чергу, дає можливість виготовляти рулонні москітні сітки різних розмірів.

Переваги рамкової сітки

Якісна москітна сітка на двері – це доволі зручна конструкція з алюмінієвого профілю, яка оснащена імпостом (перемичкою), який використовують у якості ручки. Такі сітки, зазвичай, встановлюють на вхідні і балконні двері, кріплять за допомогою петель, і як наслідок – вони щільно прилягають за допомогою магнітів.

Щоб забезпечити щільне і герметичне замикання, рамкові москітні сітки переважно оснащують поворотними кронштейнами, які не заважають відкриванню-закриванню пластикового вікна. Для підсилення усієї конструкції (при великих розмірах) її оснащують горизонтальною перемичкою. Така сітка не потребує особливого догляду і легко демонтується на зимовий період. На дерев’яні вікна сітки монтують за допомогою пластикових завіс (зі сторони вулиці) та оснащують защіпкою.

Розсувна москітна сітка

moskitna_roleta_1

Принцип роботи розсувної москітної сітки схожий на механізм шафи-купе. Розсувна москітна сітка складається з направляючих і роликів, каркас може бути виготовлений з алюмінію. Герметичність конструкції забезпечує щітковий ущільнювач, а спеціальні повзунки відповідають за надійність переміщення.

Розсувними москітними сітками можна закрити складні дверні отвори, у тому випадку, коли використання стандартних сіток неможливе. Такі сітки переважно використовують для розсувних конструкцій балконів, терас і лоджій.

Захистіть близьких вам людей та своє помешкання від надокучливих комах і подаруйте своїм рідним спокійний сон та хороший настрій протягом усього року.