Карнизи для штор

Головна Карнизи для штор

Карнизи KS

18062012403Карнизи KS – це карнизи виробництва Нідерландів, виготовлені з алюмінію та фарбовані порошковим способом, тобто фарба не облущується та не здирається. Профіль для карнизів ми отримуємо 6-метровою довжиною, тому можемо виготовити карнизи практично будь-якої довжини. Вони можуть бути як прямими так і вигнутими практично довільних конфігурацій. Цими карнизами дуже зручно закривати арки та еркери різної складності. За Вашим бажанням можна зробити карнизи з управлінням (за допомогою шнурка) – це доцільно робити коли карнизи досить довгі та для штор, якими часто користуються. Карнизи можна кріпити як до стелі (тоді їх практично не видно) так і до стіни (в наявності кронштейни від 10см до 20см). Оскільки ці карнизи ми виготовляємо самі – термін виготовлення становить 1- 4 дні в залежності від складності.

Якщо Ви не маєте змоги поміряти та змонтувати карнизи самі наші майстри допоможуть Вам у цьому за невелику плату.

Електрокарнизи для штор

elektrokarnyzБільшість видів штор, жалюзі, плісе – словом все, що буде прикрашати Ваші вікна – можна автоматизувати. Електрокарниз для штор дозволить Вам, не встаючи з крісла, відкривати і закривати штори, а якщо необхідно – то робити це програмно, в задані Вами години. Всі електрокарнизи можна узгодити з системами охорони та автоматичного управління Вашого будинку (“Розумний дім” та інші).

Розсувні електрокарнизи

Карнизна система GANT знаходить широке застосування для сучасного оформлення інтер’єрів квартир, будинків, офісних та громадських приміщень. Електропривід має вбудований радіоприймач, що значно полегшує монтаж даної системи і не вимагає додаткового обладнання.

На фотографіях можна розглянути типову модель розсувного електрокарниза, яка включає в себе електропривід (двигун з пристроями управління та захисту – на знімках він справа), що несе алюмінієвий профіль, в якому рухається міцний зубчастий гумовий ремінь, посилений металевою ниткою, до якого прикріплені майстер-глайдери (на фотографіях – у вигляді злегка зігнутої металевої смуги).
elektrokarnyz_11Майстер-глайдери «тягнуть» краї полотнищ штор, а решта верхня частина полотнищ рівномірно закріплюється (через нашиту шторну стрічку) до вільно ковзаючого глайдера (на фото – у вигляді кілець). Таким чином, штора зсувається в ту чи іншу сторону.

Конструкції карнизів дозволяють:
– Здійснювати відкривання штори від центру в сторони або відривання від будь-якого краю до протилежного;
– Забезпечувати швидкість руху полотнищ до 20 см / сек.;
– Забезпечувати рух штори на карнизах довжиною до 6 м і загальною вагою штор до 45 кг;
– В режимі «тандем» (два приводу на одному карнизі) максимальна довжина карниза 12 м і вага штори 90 кг.

Технічні характеристики:
– Напруга 230V;
– Номінальна потужність двигуна 45W;
– Клас захисту – IP20;
– Габаритні розміри – 246/70 мм;
– Довжина карнизу в зборі: до 5,8 м;
– В комплектацію електрокарниза можуть бути включені маскувальні гачки, що дозволяють приховати привід за шторою і кріплення карниза.

Варіанти проводки (комунікацій): – бездротове – передача команд управління електрокарнізом за допомогою радіоканалу;
– Проводове – за допомогою раніше прокладених проводів управління.

Можливо управління електрокарнизом вручну: двигуни цієї серії мають вбудовану функцію механічного запуску карниза. Переміщуючи штору рукою на 10 см в потрібному напрямку, включається електродвигун, і рух штори до крайнього положення карниза відбувається автоматично.
Додатковою функцією електрокарніза є можливість регулювати добове освітлення Вашого будинку:
– Створення потрібної атмосфери будинку – Ви за допомогою пульта зможете відкривати і закривати штори, не встаючи з крісла;
– Ефект присутності – електрокарниз програмується і функціонує без всякого втручання в заданий час за допомогою системи «Розумний будинок» (навіть якщо Ви знаходитеся у від’їзді). Без сумніву, це має чималий сенс, створюючи видимість, що хтось у Вашому будинку залишився й відлякує непроханих гостей. Також це допомагає створити мікроклімат для кімнатних рослин, тим більше, якщо Ваша кімната знаходиться на сонячній стороні.

pult1
Гарантія на продукцію 1 рік.

Можливості управління електрокарнизами дуже різні

1. Настінні провідні вимикачі 1, 2 канальні;
2. Радіопульти: 1, 5, 15 канальні;
3. Пульти настінні: 1, 2 канальні;
4. Система «Розумний будинок»