Горизонтальні жалюзі

Головна СВІЖІ СТАТТІГоризонтальні жалюзі

Сьогодні жалюзі стали символом практичного віконного декору, представницькою окрасою віконних прорізів та захистом від допитливих очей. Жалюзі Львів нададуть пікантної індивідуальності Вашому приміщенню та свідчитимуть про відчуття стилю. Тож які жалюзі краще обрати – горизонтальні чи вертикальні, класичні чи тканинні, рулонні чи панельні?
Обираючи жалюзі для створення домашнього затишку у помешканні особливу увагу слід звернути на тканинні вертикальні або горизонтальні жалюзі. Відрізняються між собою вертикальні та горизонтальні жалюзі лише за способом встановлення та у функціях пропускання світла.
Горизонтальні жалюзі кріпляться на несучий карниз поворотними кронштейнами, а регулювання відбувається за допомогою керуючого шнура і прозорої пластикової або дерев’яної палички. Шнур дозволяє опускати та підіймати ламелі вгорі, а тростина обертає їх навколо поздовжньої осі, регулюючи потік світла.
На відміну від горизонтальних, вертикальні жалюзі, стійкіші до пошкоджень при сильних поривах вітру. Вони можуть бути виготовлені з тканин різних по текстурі, пластику, алюмінію, шнурочків та навіть з дерева.
Горизонтальні жалюзі Львів стануть чудовим вибором для кухні, столової, ванної кімнати, басейну та інших приміщень, де підвищена вологість повітря. У той же ж час вертикальні жалюзі накопичують менше пилу, і через це за ними легше доглядати.   Особливо доречними будуть вертикальні жалюзі для власників невеликих приміщень: вертикальні ламелі візуально «витягують» кімнату, роблячи стелю вищою, а вікно – ширшим. Також горизонтальні жалюзі можна комбінувати з традиційними шторами, ламбрекенами або легкими фіранками та надати їм форму вікна – півкруглу, косого зрізу, зигзагу або хвилі. Спеціально для офісів та кабінетів розроблені особливі варіанти з жорсткими, пиловідштовхуючими ламелями, які практично не вицвітають на сонці.

Велика кількість відтінків, форм та розмірів перетворили жалюзі Львів на цікавий аксесуар для будь-яких приміщень як у помешканні, так і в офісі.

Якщо у Вас виникли запитання дзвоніть тел. 233-13-60 233-23-77