Захисні ролети, ролорешітки

Головна Захисні ролети, ролорешітки

ЗАХИСНІ РОЛЕТИ, РЕШІТКИ

roloreshitka

Сьогодні стильні захисні ролети можна побачити на багатьох житлових і адміністративних будівлях, торгівельних павільйонах та виробничих комплексах.

Переваги захисних ролетних конструкцій

Сучасні захисні ролети володіють достойним зовнішнім виглядом, саме тому вони органічно вписуються в екстер’єр практично будь-якого будинку чи вулиці, не порушуючи привабливий архітектурний стиль споруди.

Якісні віконні ролети дуже зручні у користуванні, вони надійно захищають помешкання від зламу. Традиційні захисні ролети з механічним способом відкривання, за бажанням замовника, додатково оснащують пультом автоматичного дистанційного керування.

Сучасні захисні ролети – на варті вашої безпеки

Завдяки віконним ролетам ви зможете зберегти красивий і естетичний вигляд з вашого вікна, оскільки зникне потреба в додатковому захисті приміщення та встановленні на вікнах спеціальних решіток.

Зачинивши віконні ролети, ви перекриєте доступ злочинцям у ваше помешкання чи офіс, оскільки зламати ролетну конструкцію доволі складно. Після встановлення ролет на вікнах та дверях усі наявні отвори будуть повністю закриті стальним чи будь-яким іншим полотном. Особливо доречним буде використання захисних ролет, які розташовані на першому поверсі.

zachysni_rolety

Окрім підвищення рівня безпеки, віконні ролети подарують вам додатковий захист від зайвого шуму та пилу.

Влітку, у спекотну погоду, вони надійно захищатимуть помешкання від потрапляння туди надмірної кількості сонячного проміння, створюючи бажану прохолоду.

Взимку ж, згідно проведених досліджень, правильно встановлені ролети здатні зберегти до 40% такої дорогої сьогодні теплової енергії. Окрім цього, якісні віконні ролети захистять вашу оселю від вітру, навіть у випадку, якщо самі віконні конструкції володіють певними недоліками.

Монтаж ролетних конструкцій

Правильно встановлені захисні ролети суттєво підвищать загальний рівень комфорту у помешканні чи офісі. Здійснювати монтаж віконних ролет можна на будь-якому етапі або після завершення будівництва. Усі віконні ролети прості та доступні у догляді, а також володіють тривалим терміном експлуатації.

Різноманітні варіанти проведення монтажних робіт дозволяють здійснювати встановлення захисних ролет у великих і маленьких спорудах, у торгових павільйонах, офісних приміщеннях, заміських котеджах та виробничих комплексах.

Сучасні матеріали, обладнання і технологічні процеси, які використовують у процесі виробництва, перевірені часом та сертифіковані на знак якості.

Компанія СОНТІ пропонує широкий асортимент якісних і надійних захисних ролет, які задовольнять, навіть, самих вибагливих замовників.