Гаражні ворота

Головна Гаражні ворота

 Продаж секційних гаражних воріт місто Львів

 

 

l2_273407-5490

Гаражні ворота «Алютех» широко використовуються при будівництві котеджів, гаражів і паркінгів. Достоїнствами секційних воріт є: зручність і простота використання, надійність, безпека, хороша герметизація отвору, відмінна теплоізоляція.

Полотно секційних воріт складається з декількох секцій, рухомо з’єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна воріт дозволяє зберегти розміри прорізу, економить простір перед воротами і всередині гаража.

Гаражні ворота «Алютех» забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім’ї. Ворота відповідають директивам Європейського союзу в області безпеки продукції, що підтверджено протоколами випробувань. Наявність протоколів дозволяє наносити на гаражні ворота «Алютех» маркування СЕ.

Використання енергоефективних панелей і ущільнення по всьому периметру воріт забезпечує комфортну температуру всередині гаража.

Секційні ворота можна легко відкривати і закривати вручну, так як їхня вага скомпенсована пружинним механізмом. Для підйому гаражних воріт «Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 150Н (≈ 15 кг).

Гаражні ворота, оснащені електроприводом, забезпечать додатковий комфорт в управлінні воротами. Автоматизовані гаражні ворота з дистанційним управлінням легко і зручно управляються прямо з автомобіля. Це особливо зручно в погану погоду – у дощ чи сніг. Щоб відкрити ворота, необхідно всього лише натиснути кнопку на пульті дистанційного управління, і ворота відкриті.

Ресурс гаражних воріт «Алютех» розрахований на 25 000 циклів підйому-опускання, що орієнтовно відповідає 17 рокам експлуатації (по чотири підйому-опускання воріт щодня протягом усього періоду).

Гаражні ворота серії Classic272637-5055
Максимальний розмір воріт даної серії становить 5000 x 3085 мм.
Компенсація ваги полотна здійснюється за допомогою торсійних пружин, розташованих над полотном воріт.

Конструктивні особливості

1. В гаражних воротах «Алютех» застосовується регульована сполучна муфта, яка дозволяє при монтажі воріт провертати дві частини валу відносно один одного. Це дозволяє забезпечити рівномірний натяг тросів.

2. У стандартний комплект гаражних воріт входить спеціальний пристрій (захисна храпова муфта), який встановлюється на кожну торсіонну пружину. У разі поломки пружини цей пристрій блокує вал і не дає полотну воріт впасти. Храпові муфти поставляються без додаткової надбавки до ціни.

3. Проміжні петлі з нержавіючої сталі володіють високими антикорозійними властивостями. Петля має форму «гнутий лист», завдяки чому має високі характеристики міцності і забезпечує надійне з’єднання воротних панелей.

4. У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до отвору, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт. Кронштейни виготовлені з корозійно-стійких матеріалів (нержавіюча сталь і алюміній). Дані матеріали не схильні до корозії, що гарантує надійну роботу воріт протягом всього терміну їх експлуатації.

5. По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.
Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротах у зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт.

Типи монтажу
Три типу монтажу гаражних воріт (низький, стандартний і високий) дозволяють встановлювати гаражні ворота Classic практично в будь-гаражний отвір.

Гаражні ворота серії Standard

vorotaМаксимальний розмір воріт серії Standard складає: ширина – 3500 мм, висота – 3085 мм.

Відмінна особливість воріт даної серії полягає в тому, що балансування маси їх полотна здійснюється за допомогою пружин розтягування. Пружини розтягання забезпечують легкість ходу воріт і запобігають їх мимовільне опускання.

Пружини розтягання в воротах серії Standard розташовані між полотном воріт і вертикальними напрямними – по дві з кожного боку.

Використання пружин розтягування дозволяє значно скоротити час монтажу воріт. Процес монтажу воріт від його початку до здачі об’єкта замовнику займає всього 2,5-3 години.

Секційні ворота серії Standard можуть монтуватися практично в будь-гаражний отвір. Для їх установки необхідна перемичка всього 100 мм, що дуже зручно в разі заміни старих залізних воріт на сучасні секційні ворота «Алютех».

Конструктивні особливості

Система «пружина в пружині» надає додаткову безпеку воротах. Ця система забезпечує захист від відскоку (викиду пружин з напрямних) при поломці однієї з пружин. Унікальний спосіб кріплення пружин захищений патентом.

У конструкції воріт застосовуються регульовані роликові кронштейни. Кронштейни дозволяють регулювати ступінь примикання сендвіч-панелей до отвору, забезпечуючи тим самим додаткову тепло-та звукоізоляцію воріт.

Зручна система регулювання натягу пружин. Посилити або послабити натяг пружин можна безпосередньо при монтажі або в ході подальшої експлуатації воріт.

Прихований монтаж кінцевих профілів надає додаткову привабливість воротах у зборі. Верхній і нижній профілі не видно із зовнішнього боку воріт.

Нема товарів, що відповідають даним критеріям.