Плісе

Головна Плісе

Плісе

 

 

9Плісе-це продукт, який з`явився на українському ринку не так давно і впевнено завойовує свою аудиторію. Це ідеальне рішення для захисту від сонця та створення затишного, стильного інтер`єру. Вони поєднують в собі простоту та елегантність, функціональність та зручність у користуванні.

 

Плісе-це спеціальна гофрована тканина, яка не зминається та випростовується, оскільки підтримується спеціальними шнурками та драбинками, які не бояться сонця та мають довгий термін служби. Керувати плісе можна за допомогою ручки, ланцюжка чи електроприводу. Ми пропонуємо плісе виробництва Польщі та Німеччини з широким асортиментом тканин різних цінових категорій.

За допомогою плісе можна закрити вікна практично будь-якої складності та форми. Вони монтуються таким чином що зовсім не перешкоджають відкриванню вікна, тому їх можна кріпити на будь-які вікна-навіть на такі куди не монтуються жалюзі чи тканинні ролети. За допомогою плісе можна pliceзакрити мансардні вікна, зимові сади, арочні, трикутні вікна, а також віконні проєми.

За плісе дуже легко доглядати-їх можна чистити порохотягом, мити вологою ганчіркою, а ті що від німецького виробника можна навіть прати, не пошкодивши тканину. На всі вироби надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Нема товарів, що відповідають даним критеріям.