Римські штори

Головна СВІЖІ СТАТТІРимські штори

Кухня– це особливе приміщення, в якому ми проводимо доволі багато часу, це місце не лише для приготування їжі, це своєрідний клуб за інтересами, де обговорюють усі домашні, соціальні та політичні події у житті мешканців дому. Саме тому до кухонних меблів у нас, зазвичай, виникають особливі вимоги.
Сучасні кухні на замовлення дозволяють втілити у життя усі необхідні для господині функціональні елементи. Кухонні меблі повинні бути не лише практичними та ергономічними, а також відповідати усім сучасним тенденціям у меблевій моді.

Переваги виготовлення кухні на замовлення

За відсутністю часу, звичайно, можна придбати готовий кухонний гарнітур, проте знайти готові меблі, які ідеально підійдуть у Ваше помешкання насправді дуже важко.
Якісні кухні на замовлення створюється за індивідуальними розмірами та з урахуванням усіх побажань замовників меблевих модулів. Окрім цього, сьогодні меблевий ринок пропонує необмежений вибір сучасних матеріалів і фурнітури, що дозволяє втілити у життя практично будь-який задум дизайнера чи клієнта.

Матеріали для кухні на замовлення

Кухонні фасади можуть бути виготовлені з натурального матеріалу, тобто масиву дерева або з матового чи глянцевого МДФ будь-якого кольору та фактури. Основними породами масиву дерева для виготовлення фасадів і стільниць є горіх, ясен, сосна, дуб та вишня.
Фасади оздоблюють елементами з натурального шпону, ручками з бронзи і латуні, декоровані емалями і стразами.
Особливу увагу слід приділити матеріалу з якого будуть виготовлені стільниці кухні на замовлення. Найбільш довговічними та надійними вважаються стільниці з штучного каменю Staron і Corian, оскільки штучний агломерат практично не піддається зношуванню.
Менш твердими, але не менш надійними, вважаються стільниці з масиву дерева, котрий володіє особливою фактурою, яка надає кухонному гарнітуру індивідуальності та вишуканого стилю. Окрім цього, стільниці кухні на замовлення можна декорувати матовим, глянцевим або вітражним склом.

Індивідуальна неповторність кухні на замовлення

Кухня на замовлення може поєднати в собі елементи мінімалізму та розкоші, витонченості та гламуру. В процесі виготовлення меблів на замовлення можна обрати саме ті предмети інтер’єру, котрі дійсно будуть необхідні під час експлуатації та уникнути придбання додаткових непотрібних меблевих модулів. Без сумніву, саме такі меблі подарують своїм власникам особливий комфорт, зручність та можливість вбудувати усю необхідну побутову техніку в меблеві модулі. Сучасні кухні на замовлення принесуть у Ваш дім атмосферу достатку, затишку і позитиву.
У випадку виготовлення меблів на замовлення клієнт самостійно може обрати екологічно безпечний матеріал, який під впливом вологості та високої температури не виділяє токсичних речовин.

Кухні від компанії АРІЯ-Україна

Дизайнери компанії АРІЯ-Україна завжди готові виїхати до замовника, з метою розробити проект кухні на замовлення, який буде відповідати усім побажанням і вимогам клієнта. Дизайнер створить візуальний проект майбутнього кухонного гарнітуру, що дозволить побачити попередній електронний макет кухні на замовлення та внести свої корективи і поправки ще на стадії проектування. Фахівці компанії АРІЯ-Україна у вказані строки виготовлять усі меблеві елементи, а також здійснять доставку, монтаж та гарантійне обслуговування кухонного гарнітуру.
Обираючи сучасні кухні на замовлення, Ви зможете подарувати своїй оселі затишок та гармонію на довгі роки.