Римські штори

Головна Римські штори

Римські штори

3Римські штори є дуже популярним видом штор, який використовується практично повсюдно.
Такими шторами прикрашають і драпірують віконні проєми будинків, квартир, офісів, а також ресторанів і кафе. Римські штори відмінно вписуються практично в будь-який стиль інтер’єру: від традиційного класичного до сучасного хай-тек. Римські штори – представляють собою полотна тканини з обробленими краями, які в піднятому вигляді демонструють акуратно складені складки у верхній частині віконного отвору, а в розправленому стані повністю закривають отвір вікна.

Римські штори приводить в дію спеціальний підйомним механізм, що складається з тасьми, карниза або профілю та мотузки для управління. Всередині полотна тканини римських штор знаходяться спеціальні жорсткі вставки – ребра, завдяки яким штора акуратно складається. Усередині штори розміщують спеціальний обтягувач, завдяки якому опущена штора висить, як задумано, рівно і акуратно, не розвиваючись. Римські штори можуть кріпитися до стіни і до стелі або безпосередньо на віконній рамі.

Унікальним доповненням для римських штор буде декоративне оформлення нижнього краю. Сьогодні для римських штор використовують спеціальні матеріали з пиловідштовхуючими властивостями, що дозволяють тривалий час зберігати чистоту віконного декору. Завдяки своїй універсальності, даний вид штор послужать хорошим декором не тільки для будинку, але також і для шкіл, офісів і ресторанів.

Пошиття римських штор

Римські штори ідеально підходять для невеликих вікон, так як економічно витрачається тканина, і загальна вартість декору вікна невисока.

При пошитті може використовуватися практично будь-яка декоративна тканина, як правило, вона просочується спеціальним розчином, що запобігає її деформацію і вигорання. Тому римські штори дуже часто використовують при оформленні вікон в кухонних приміщеннях, де вимоги до матеріалу по-справжньому високі. Раніше римські штори використовувалися дизайнерами тільки при оформленні інтер’єрів у стилі мінімалізму, але тепер в моді поєднання римської штори з драпірованої завісою або з легкою тканиною, наприклад, з тюлем.

2Основна перевага римських штор полягає в тому, що вони дуже функціональні:
– Зовсім не складно замінити штору (можна пошити відразу декілька комплектів з різної тканини та час від часу міняти інтер`єр),
– Зняти її з карниза,
– Випрати римську штору.
Варто звернути увагу на те, що завдяки простому і надійному механізму ви легко зможете регулювати положення штор, і без зусиль зможете в одну мить відгородитися від жарких сонячних променів і цікавих поглядів.
Величезний вибір матеріалу, з якого можливе виготовлення римських штор, а також варіанти забарвлень, дозволять вибрати варіант, ідеально відповідний дизайну приміщення і, звичайно ж, Вашому смаку. За допомогою щільності тканини також регулюється світловий потік, що надходить в приміщення. А можливість з легкістю опустити штори і закріпити їх на потрібному рівні робить римські штори неймовірно зручними і практичними в користуванні.

Ми пропонуємо механізми для римських штор (повний комплект для виготовлення штори), а тканину для штор Ви можете вибрати в будь-якому шторному салоні, де Вам її пошиють під наші механізми або ми Вам запропонуємо наших партнерів котрі займаються пошиттям штор і вони зможуть задовільнити Ваші бажання

Нема товарів, що відповідають даним критеріям.