Дерев`яні жалюзі

Головна СВІЖІ СТАТТІДерев`яні жалюзі

Дерев’яні жалюзі чудово виглядають практично в будь-якому інтер’єрі. Жалюзі з натурального дерева стануть прикрасою кабінету, будуть чудово виглядати у вітальні в поєднанні з портьєрами або як самостійне оформлення вікна. Ну, і звичайно, особливу принадність і затишок додадуть жалюзі з дерева або бамбука кухні. Дизайнери часто використовують їх для створення східних і етнічних інтер’єрів, оформлення кафе і ресторанів в стилі кантрі.
Дерево, як відомо, славиться природними ізоляційними властивостями, що зберігають тепло в холоди і прохолоду в спеку. Великий плюс дерев’яних жалюзі в тому, що вони виготовлені з екологічно чистого матеріалу, тому благотворно діють не тільки на атмосферу приміщення, але і на здоров’я людини. Їх використання ідеально підійде для людей, які страждають від алергії.

Дерев’яні жалюзі поєднують естетичність зі зручністю управління, практичність з довговічністю. Всі ламелі для виготовлення жалюзі з дерева проходять ретельну обробку, вони шліфуються і покриваються відтіночним лаком, який дозволяє поєднувати дерев’яні жалюзі з різними відтінками інтер’єру. Ширина ламелей дерев’яних і бамбукових жалюзі може бути 25 і 50 мм. А спеціальне покриття в кілька шарів анти-ультрафіолетовим лаком захистить дерев’яні жалюзі Львів від вигорання.
Дерев’яні жалюзі – вдале дизайнерське рішення для заміських будинків і котеджів. Вони доповнять неповторний стиль, який створюється вишуканою шкіряними меблями. Ви можете також встановити дерев’яні жалюзі в офісі, підкресливши елегантний вигляд вашого робочого простору.
Ми готові запропонувати Вам повну колекцію відтінків дерев’яних жалюзі – від світлого бука до червоного дерева. Жалюзі з дерева роблять сучасні інтер’єри більш теплими і затишними. Це треба враховувати в тих приміщеннях, де Ви проводите більшу частину свого часу. Жива сила натурального дерева і бамбука – запорука Вашого спокою і хорошого самопочуття.
Для догляду досить чищення пилососом або, при необхідності, застосування спеціальних аерозолів з м’якою тканиною або щіткою. Проте слід пам’ятати про натуральні властивості дерева вбирати вологу, через що не рекомендується установка таких жалюзі вприміщеннях з рівнем вологості більше 60%