Відкриті системи

Головна РолетиТканинніВідкриті системи

Тканинні ролети (Відкриті системи)

miniVEGAS Mini. Краса простих рішень.
Vegas Mini – це система ролет, які рухаються по жилці. Вони є найдешевшим рішенням для тканинних ролет, які встановлюється на віконній створці. Мінімальна вартість не виключає якості. На відміну від відомих конкурентних рішень, жилка ролети проведена під тканиною, а не біля неї. Завдяки цьому, Ви не зачепитесь за неї рукою при відкриванні вікна, а сама ролета не буде чіплятися за віконну ручку.Легка конструкція прекрасно виглядає на будь-якому вікні.

Особливості системи:
Ці ролети призначені як для установки на віконній створці, так і всередині проєму. Спеціальні кронштейни дозволяють встановлювати на вікні ролету Vegas Mini без сверління вікна і без скотчу, який з часом пересихає або взагалі не тримає вагу ролети, але це при умові, що всі сворки рухомі.Ролетцієї системи оснащені механізмом самогальмування, що дозволяє затримувати тканину на довільній висоті та одночасно нахиляти Ваше вікно. Колір білий, коричневий та під дерево “золотий дуб”.
За бажанням клієнта фіксація ролети може здійснюватися за допомогою славнозвісних магнітів, які дають змогу зафіксувати ролету лише в нижньому (опущеному) положенні.

Стандарт-25 – відкрита система з ланцюжковим механізмом.

Ролети системи Стандарт-25 встановлюють як на створку вікна такі на проєм вікна (в проєм). Ми рекомендуємо цю систему для вікон середніх розмірів (оптимальна ширина механізму до 1,70м – висота ролети доvidkr 2,5м). Колір механізму може бути білий та коричневий.

Щоб визначити розмір ролети, яку Ви хочете монтувати в проєм вікна необхідно виміряти віконний проєм, зробивши допуски по1-2см з кожного боку, а також врахувати чи зможете Ви вікрити вікно коли піднімете ролету, Якщо Ви будете закривати проєм – необхідно до ширини проєма додати по 15см з кожного боку для того щоб не було бокових просвітів, та 10-15см до висоти ролети щоб можна було прикріпити її над відкосом. Подумайте з якого боку необхідно зробити управління ролети щоб Вам було зручно користуватися.

Стандарт – 32 – відкрита система з ланцюжковим механізмом.

Особливості цієї системи в тому що вона кріпиться в проєм вікна чи закриває проєм. Відмінності цієї системи від попередньої в тому, що в ній застосовується міцніша труба ф32мм та металеві кронштейни. Колір – білий.

Стандарт – 32 застосовується для промів, які мають ширину 1,0м-2,5м та висоту до 2,5м-3,0м.

Для закриття вікон більших проємів ми запропонуємо Вам такі системи, які будуть довго та надійно працювати – це Атлант-40 та Атлант – 65 з металевим ланцюжком та міцнішими механізмами.

Нема товарів, що відповідають даним критеріям.