Коробові системи

Головна РолетиТканинніКоробові системи

Тканинні ролети (Коробові системи)

miniVEGAS Classic. Класична елегантність.
Ролети Vegas Classic – класична елегантність. Надзвичайно популярний механізм через свій лаконічний дизайн та функціональність. Елегантний і плавний профіль коробу, який виконаний з алюмінію чи пластику, відповідає вимогам навіть самих вишуканих інтер’єрів.

Особливості системи:
Ролета з ланцюжковий механізмом прикручується до штапика шурупами, не пошкоджуючи при цьому віконної рами; корпус ролети виконаний з алюмінію або пластику; плоскі направляючі 30мм  клеяться за допомогою спеціальної двосторонньої стрічки до штапика, закриваючи просвіт вікна 2-3см.

Ця система встановлюється на вікна з прямокутними або округленими штапиками при глибині штапикане менше 12 мм. На вікна з фігурними штапиками або зі штапиками меншої глибини, рулонна шторисистеми Classic НЕ встановлюється через технологічні особливості даної системи.
Ролети VEGAS Classic оснащені самогальмуючим механізмом, який дозволяє затримувати тканину на довільній висоті без необхідності фіксувати ланцюжок ролети за будь-які кріплення.
Vegas Profil – це винятково швидка і легка в монтажі ролета, що нагадуєсвоєю лінією ролету Classic, характеризується profilбільшим розміром короба,оснащена просторими п-подібними направляючими, котрі не забирають світло.

Короб та направляючі вироблені з алюмінію. Ця система дозволяє виготовити ролету Vegas Profilнавіть на вікна більше 3 метрів у висоту і 2 метрів в ширину.

Найбільшою перевагою цієї системи є можливість самостійно її знімати і встановлювати на вікно за допомогою двосторонньої стрічки.

Особливості системи :
Ролета Vegas Profil – це система, повністю приклеюються на двосторонню стрічку. Касета клеїться до віконного профілю, а направляючі – до штапика чи віконного профіля.

Адаптаційні пластини, що з’єднують короб ролети з вікном, дозволяють знімати ролету з вікна безнеобхідності відклеювання або розрізання двосторонньої клейкої стрічки.

Як і в системі VEGAS Classic ролети Vegas Profil оснащені самогальмуючим механізмом, який дозволяє затримувати тканину на довільній висоті без необхідності фіксувати ланцюжок ролети за будь-які кріплення

Обидва механізми можуть бути виконані під будь-який колір дерева, з якого виготовленне Ваше вікно.

Нема товарів, що відповідають даним критеріям.