Тканинні

Тканинні ролети

tkan1

Якщо Ви прагнете створити у своєму помешканні чи офісі затишну та невимушену атмосферу, тоді якісні тканинні ролети стануть для вас чудовим рішенням в оформлені інтер’єру. Стильні ролети на вікна з тканини допоможуть підкреслити красу вашої оселі та вишуканий смак господарів дому.

Сфери застосування ролет з тканини

Сьогодні багато замовників, з метою повного захисту приміщення від сонячних променів, обирають непрозорі тканини black-out. Вони надзвичайно доречні у тих приміщеннях, де встановлено велику кількість комп’ютерних моніторів і телевізорів, оскільки зможуть ідеально захистити їх від сонячних бліків.

Також сучасні ролети на вікна з тканини стануть ідеальним рішенням при оформленні інтер’єру у ванній кімнаті. За допомогою тканинних ролет ванна кімната не лише отримає стильний, затишний і романтичний вигляд, але ви також зможете отримати практичну користь – максимально щільно зашторити вікно та захистити мешканців дому від зайвих очей.

tkan2

Характерною особливістю тканинних ролет вважається те, що саме полотно, котре закриватиме вікно ванної кімнати, скручується в рулон, який у свою чергу може бути відкритим або закритим безпосередньо самим механізмом. Тканину, з якої виготовляють ролети на вікна, просочують спеціальним антигрибковим розчином.

Тканини, які використовують у якості рулонних штор, також пропитують спеціальним розчином, який оберігає їх від вигорання, забруднення та деформації. За бажанням замовника тканина може мати різноманітні малюнки, геометричні візерунки або ж бути однотонною.

Типи тканинних ролет

Існує два типи тканинних ролет – ролети закритого і відкрито типів. Якісні ролети тканинні відкритого типу – це оригінальний і, в той самий час, простий в процесі експлуатації тип ролет. Вони органічно вписуються практично в будь-який інтер’єр та будуть доречними у приміщеннях різноманітного призначення.

Сучасні тканинні ролети закритого типу вважаються більш дороговартісним варіантом, оскільки сама ролета у згорнутому вигляді ховається у спеціальний короб, де цілком захищена від пилу та інших несприятливих факторів впливу, а тому може прослужити своїм власникам значно довше. Окрім цього, закриті ролети на вікна з тканини мають дуже привабливий зовнішній вигляд.

Особливості монтажу сучасних ролет

Надійні тканинні ролети володіють різними варіантами кріплення. Монтаж можна здійснювати над вікном, до стелі, у віконній рамі, а також безпосередньо на самій рамі, анітрохи не пошкоджуючи її.

Догляд за ролетами з тканини

Якісні ролети на вікна з тканини невибагливі у догляді, оскільки в процесі виробництва використовують тканини, які пройшли спеціальну обробку, що перешкоджає осіданню пилу та бруду.

Прибирати тканинні ролети потрібно за допомогою вологої або сухої чистки. Суха чистка здійснюється за допомогою звичайної чистої ганчірки без ворсу або ж м’якої щітки. Окрім цього, пил з поверхні полотна можна усунути за допомогою порохотягу.

Фахівці компанії СОНТІ завжди готові підказати Вам, яка саме модель тканинних ролет стане найкращим вибором для вашого приміщення. Якісні ролети на вікна з тканини ідеально забезпечать захист від сонячного світла, а також стануть стильним елементом дизайну у вашій оселі.