Вертикальні

Головна ЖалюзіВертикальні

Вертикальні жалюзі

 

 

vidy-zhalyuzi

Надійні та якісні жалюзі вертикальні стали невід’ємною частиною життя сучасних людей. Раніше вважалось, що вертикальні тканинні жалюзі ідеальний елемент інтер’єру для службового приміщення, проте сьогодні, завдяки широкій кольоровій гамі та розмаїттю фактур, такі жалюзі успішно використовують у дизайні приватних помешкань.

Декоративні жалюзі вертикальні володіють цілим рядом вагомих переваг, серед яких доступна вартість, широкий вибір кольорової палітри, оригінальна фактура і можливість закрити доволі великий простір однією цільною конструкцією. Завдяки усім цим перевагам вертикальні жалюзі часто встановлюють на балконах багатоповерхових будинків, у приміщеннях з панорамними вікнами або французькими балконами.

Особливості будови вертикальної жалюзі

Карниз жалюзі зазвичай виготовляють з пластикового або алюмінієвого профілю, всередині монтують спеціальні бігунки з міцного прозорого пластику, до яких прикріпляють ламелі зі спеціальної тканини.

21

Ламелі, тобто полоси тканини, можуть мати різну ширину (89 мм та 127 мм), зазвичай їх виготовляють з екологічно чистого пилонепроникного і вологовідштовхувального матеріалу, завдяки чому ламелі зберігають свій початковий зовнішній вигляд навіть після механічного прибирання та вологої чистки.

Механізм керування жалюзі складається з білого кулькового пластмасового ланцюжка і спеціального шнура, які в разі пошкодження можна легко замінити. За допомогою пересування ланцюжка, ламелі повертаються навколо своєї осі, а за допомогою шнура ламелі можна посунути з боку вбік. У процесі виробництва конструкції, механізм жалюзі можна встановити зліва або справа від карнизу та налаштувати зсув полос вліво, вправо або від центру.

Основні переваги вертикальних жалюзів

Усі жалюзі вертикальні володіють сучасним і привабливим зовнішнім виглядом, зручним регулюванням світлового потоку, широким діапазоном фактур тканини, можливістю комбінування кольору ламелей, антистатичними властивостями тканини, необмеженою висотою конструкції.

Загалом вертикальні жалюзі – одні з самих стильних, сучасних і функціональних варіантів для дизайну віконних конструкцій. Вони не потребують особливого догляду та прості в процесі експлуатації. Полоси можна прибирати за допомогою порохотягу, використовуючи при цьому насадку для чистки меблів або витирати їх злегка вологою серветкою.

Сучасні жалюзі вертикальні ідеально поєднують в собі два важливі аспекти – захищають приміщення від сонця та ідеально вписуються в інтер’єр практично будь-якого будинку.

Купити вертикальні жалюзі у Львові

Вертикальні жалюзі з тканини встановлюють у віконних проємах (кріплення до верху проєму), на кронштейнах, закриваючи проєм вікна та до стелі. Вартість на жалюзі вертикальні визначається виходячи з розрахунку площі жалюзі та конкретно обраної тканини.

Завдяки сучасним технологіям вертикальні жалюзі надзвичайно зручні в процесі експлуатації, оскільки дозволяють регулювати пропускні можливості світла і повітря у приміщення. Вишукані та стильні жалюзі вертикальні подарують вашому помешканню справжній затишок і комфорт.