Горизонтальні

Головна ЖалюзіГоризонтальні

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ

 

5Сьогодні ринок віконного декору пропонує стильні та оригінальні жалюзі на вікна, котрі підійдуть практично до будь-якого інтер’єру.

Найбільш економний варіант – жалюзі горизонтальні, виготовлені з алюмінію. Трохи дорожчий варіант жалюзі горизонтальні з дерева та бамбуку. У компанії СОНТІ ви можете купити жалюзі, виготовлені з різноманітних матеріалів, які розраховані на споживачів з різними потребами і фінансовими можливостями.

Переваги горизонтальних жалюзі

Зазвичай жалюзі горизонтальні встановлюють на металопластикові вікна будь-яких моделей і конструкцій.

Алюмінієві жалюзі на вікна володіють широкою палітрою кольорів та ідеально підійдуть до ділового інтер’єру. Сучасні кріплення дозволяють встановлювати горизонтальні жалюзі практично в будь-яких зручних місцях (стіна, стеля, віконний профіль).

Більшість приміщень, котрі призначені для ділового спілкування, приміром для потреб офісів або виробництва, на сьогоднішній день, вже неможливо уявити без жалюзі на вікнах. Проте, стильні жалюзі горизонтальні Львів також будуть дуже доречними у дизайні інтер’єру помешкання у стилі мінімалізму.

13

Завдяки широкому вибору текстур і необмеженій кольоровій палітрі жалюзі на вікна ідеально підійдуть до будь-якого інтер’єру. Окрім цього, такі жалюзі стануть ідеальним рішенням для кухонних вікон або у ванній кімнаті.

Матеріали для горизонтальних жалюзі

Матеріали, які використовують у процесі виготовлення жалюзі, зазвичай, не вбирають жир і запах, що суттєво спрощує прибирання усієї конструкції. Усе це дозволяє використовувати горизонтальні жалюзі не лише в кухні, але й у приміщеннях з підвищеною вологістю у різноманітних побутових і промислових сферах. Правильна експлуатація конструкції, у свою чергу, дозволяє тривале використання жалюзі без вигорання і втрати початкової форми.

Ще одна важлива перевага – наявність спеціального механізму, який дозволяє регулювати потік світла і повітря у кімнаті. Також горизонтальні жалюзі можна повністю підняти чим забезпечити 100% доступ світла у приміщення.

Де купити горизонатльні жалюзі у Львові та їх особливості

У конструкції жалюзі зазвичай присутній механізм ручного керування, проте, на замовлення клієнта, його можна замінити установкою з дистанційним управлінням.

Як правило, жалюзі на вікна легко можна поєднати з іншими гардинами або шторами з тканини, хоча правильно обрані жалюзі горизонтальні Львів не потребують додаткової декорації та оздоблення.

Вишукані горизонтальні жалюзі у Львові Ви завжди можете купити в компанії СОНТІ. Консультанти фірми СОНТІ допоможуть вам обрати найкращий варіант жалюзі для вашого офісу або помешкання. Розмаїття асортименту жалюзі з алюмінію різного кольору, перфорації та імітації, дозволить задовольнити, навіть, дуже вибагливих клієнтів.

Якщо у Вас виникли запитання дзвоніть тел. 233-13-60; +38 (067) 374-61-40

Нема товарів, що відповідають даним критеріям.