Автоматика

Автоматика для захисних ролет

pult_1Для управління ролетами ми пропонує різноманітний асортимент приводів і аксесуарів – від економічного варіанта – класичні ручні приводи, до самого комфортного та сучасного рішення – багатофункціональні електроприводи з інтелектуальними системами управління.

На відміну від ручного автоматичне управління забезпечує найзручніший підйом і опускання ролет без стомлюючого обертання ручкою або намотування полотна за допомогою стрічки. У просторих будинках, офісах або павільйонах з великою кількістю роллет тільки автоматичне керування дозволить простим натисненням кнопки управляти всіма ролетами одночасно або кожної окремо.

Асортимент електроприводів і елементів управління для ролетних систем, пропонований нашою компанією, представлений різними марками і дозволяє підібрати відповідне рішення в потрібному ціновому діапазоні.

Електродвигуни з різноманітними функціями, потужністю і системами управління дозволять автоматизувати ролети будь-яких розмірів і забезпечити користувачам найбільш зручний і безпечний спосіб управління.

Електроприводи Nice – якісні продукти європейського виробництва за доступними цінами.

“Nice Spa”, Італія – виробник автоматики для ролетних систем, компанія, яка швидко розвивається та  займає лідируючі позиції на європейському ринку.

Nice створює сучасні рішення для автоматизації ролет і воріт, пропонуючи високий комфорт і легкість управління, зручність установки та монтажу, завжди підтверджує якість і надійність своїх продуктів.

Використання приводів для роллет Nice дозволяє реалізувати різноманітні варіанти підключення і управління ролетами, а також створювати єдині системи управлінн я ролетами, освітленням, в’їзними і гаражними воротами за допомогою одного пульта.

Електроприводи AN-Motors – економічне рішення для автоматизації ролетних систем

Виробляються тільки для компанії ALUTECH на одному з найбільших спеціалізованих підприємств у Китаї, де додатково враховуються і реалізуються рекомендації та вимоги компанії до якості і технічним характеристикам продукції.

Така співпраця дозволила запропонувати ринку:

електроприводи високої якості, адаптовані до роботи в кліматичних умовах, властивих різним регіонам країн СНД;

простий монтаж за рахунок зручних аксесуарів для даних приводів.

Переваги AN-Motors

Електроприводи AN-Motors – це просте і недороге рішення, оптимальний варіант для тендерних і бюджетних поставок.

Автоматика для воріт

pultАвтоматика для воріт забезпечує зручність, надійність і гарантує безпеку управління воротами, а також дозволяє контролювати доступ на будь-яку закриту територію.

Сучасна автоматика практично безшумна. Вона забезпечує швидке відкриття і закриття воріт, придатна для використання в різних кліматичних умовах з необхідним ступенем інтенсивності. Тривалі терміни експлуатації, простота монтажу та обслуговування роблять автоматику для воріт незамінним атрибутом повсякденного комфорту.

Ми пропонуємо своїм клієнтам системи автоматики всіх цінових рівнів для різних типів воріт.

Продукція компанії Nice (Італія) і компанії Marantec (Німеччина), провідних виробників систем автоматизації воріт і ролет.

У нашому асортименті представлені:avtomatyka

автоматика для різних типів воріт:

розпашних воріт,

відкатних воріт,

секційних воріт.

автоматичні шлагбауми;

аксесуари:

системи безпеки,

пристрої керування доступом,

радіоуправління,

та інші пристрої (програматори, пристрої розблокування, акумуляторні батареї).