Шлагбауми, автоматика

Головна Шлагбауми, автоматика

Шлагбауми

shlagbaum_7Шлагбауми є оптимальним рішенням для ефективного та швидкого встановлення надійного бар’єру для непроханих гостей і одночасно забезпечують оперативне відкриття проїзду (від 2 до 6 секунд) в дозволених випадках.

Автоматичні шлагбауми виробництва компанії Nice представлені моделями з довжиною бар’єрної рейки до 8 метрів. Вони легко монтуються і програмуються. Додатково до них пропонується широка гама аксесуарів, що дозволяє гарантувати відповідність найвищим вимогам, що пред’являються до систем подібного типу (фотоелементи, сигнальні лампи, перемикачі з ключем і цифрові, акумуляторні блоки, сонячні панелі).

У нашому асортименті представлені шлагбауми трьох серій:

X-Bar – конкурентний, досить інтенсивний шлагбаум, що підтримує передові технології Solemyo, Opera, BlueBus і призначений для перекриття проїзду до 4 метрів.

Серія Wil – оптимальне і надійне рішення з високою інтенсивністю для приватних, громадських та промислових стоянок з проїздом до 4 (Wil4) і 6 метрів (Wil6).shlagbaum_8

Серія Signo – для автоматизації проїздів до 3 м (Signo3), 4 м (Signo4) і 6 м (Signo6). Відмінні риси даної моделі: особливий дизайн, ексклюзивні інтелектуальні функції (дві типології світлофорної сигналізації, автоматичне тестування запобіжників на початку маневру, можливість підключення чутливих країв останнього покоління, лічильник маневрів), висока інтенсивність.

Шлагбауми пройшли кліматичні випробування на можливість експлуатації в екстремальних умовах, а досвід їх використання підтверджує результати випробувань.