Ролети день-ніч

Головна РолетиРолети день-ніч

Ролети системи «День-Ніч»

rolety-den-noch-1Рулонні штори або ролети Львів набули сьогодні широкої популярності, оскільки окрім естетичної, вони виконують ще багато інших корисних функцій. Це зручний, практичний, сучасний та стильний елемент декору будь-якого приміщення – від маленького помешкання до просторого маєтку, від сучасної клініки до фешенебельного офісного приміщення.

Ролети Львів представляють різні види віконних штор:

тканинні ролети;
бамбукові ролети;
ролети «день-ніч»;
ролети SHADE;
захисні ролети та решітки.
Тканинні ролети представляють собою полотно тканини, котре намотується на валик. Вони можуть опускатись до необхідного рівня та фіксуватись у цьому положенні. Це допомагає регулювати рівень освітлення у кімнаті. Різноманітність тканин, які використовуються для виготовлення рулонних штор, дозволяють підібрати тканинні ролети під будь-який інтер’єр. Вони можуть використовуватись як самостійний віконний декор, так і прекрасно поєднуватись з іншими елементами оформлення вікна.

Бамбукові ролети – це полоси з натурального бамбука та соломки, які з’єднані між собою декоративними нитками. Вони створюють унікальні полотна з багатогранною структурою матеріалу, варіантів плетіння та кольорової гами. Саме з цього матеріалу виготовляють римські штори, які підіймають угору хвилеподібними складками, за допомогою яких можна регулювати ступінь захисту приміщення від світла. Бамбукові ролети виготовлені з натуральної сировини, а тому є екологічно безпечними.

Ролети «день-ніч» – це двошарова рулонна штора, яка складається з двох рядів смуг, котрі чередуються одна з одною: одна полоса – прозора, інша – ні. Завдяки такому дизайнерському рішенню досягається ефект гри світла і тіні. Сучасні тканини з яких виготовляються ролети «день-ніч» не деформуються, володіють антистатичними та пиловідштовхуючими властивостями, не вицвітають на сонці, не містять шкідливих речовин та дуже прості у догляді.

Ролети SHADE ззовні схожі на горизонтальні жалюзі, а по принципу управління – на тканинні ролети. Система 3D SHADE має великий алюмінієвий короб білого кольору. Лицева сторона короба декорується тканиною у тон полотна та закривається прозорою пластиковою панеллю. Внизу тканини фіксується рейка, у  якій розміщується механізм регулювання намотування тканини.

Захисні ролети – це алюмінієве або стальне полотно, котре складається з горизонтальних профілів, які виготовлені як методом роликової прокатки, так і методом екструзії (суцільнотягнені профілі).

Функції захисних ролет:

винятково високий захист від злому;
захист від пилу, сонця, світла;
шумоізоляція;
теплоізоляція та енергозбереження;
декоративний дизайн інтер’єру;
довговічність.
Привід ролет може бути як ручний, так і електромеханічний з можливістю дистанційного управління. Захисні ролети повністю відповідають нормам пожежної безпеки, і для цього вони оснащуються системами аварійного ручного відкривання.

Ролети Львів обирають люди, котрі цінують своє здоров’я та безпеку, стиль та оригінальну естетику натуральних матеріалів.